top of page

 

PR (2012)

 

Amee, Lewiew, Šilpa, Micky a Šain – dvě transsexuální ženy a tři crossdreseři, k tomu jeden dvoupokojový byt se čtyřmi ventilátory v jižním Dillí, jeden notebook značky HP s internetovým připojením a jedna internetová seznamka označovaná jako “Píjár“.

S vytažením bambusových rolet startuje také stříbrný počítač a internetový prohlížeč otevírá cestu nekonečných možností, cestu do magického světa PR. Amee usedá na tmavou dřevěnou židli, loguje a: „Ups, mám čtyři nový zprávy! Liw, koukej, co mi píše ten prasák! Ale prej jsem strašně sexy, tak já nevim! Mam mu dát číslo?“ - „Hele, já mam dojem, že tenhle psal nedávno i mě. Je to úchyl, kašli na něj!“ odvětí Lewiew. „Ale tenhle je dost sexy!“ - „No, koukej na mý fotky, že mi dělají dost dobrou figuru? Skoro jako opravdická ženská, co? Že jsem úplně hot?“ - „To víš, že jo, ty couro, úplně nejvíc!“ volá z kouta Micky, zatímco si vleže hází do pusy kuličku hroznového vína.

Fotky na PR je ale potřeba pravidelně obměňovat, ukázat aktuální stav postavy, seznámit se s novými amanty a pozvat je na návštěvu do jižního Dillí. Šaty poseté flitry létají vzduchem, paruky se válí po posteli a profesionální vizážistka Leview líčí ostatní. „Holka, tahle červená rtěnka ti sedne jak prdel na hrnec!“ - „Hele, mindo, radši mi najdi tu modrou podprdu se silikonama!“ volá na ni Amee a plácne ji přes zadek. „Do háje! Já jsem kráva! Šlápla jsem si do make-upu!“

„Hele, kotě, vypadáš fakt sexy! Ještě dej tu ruku trošku vejš – jo, přesně takhle, tak to bylo v tý reklamě na Gucciho, vždyť víš, ne?“ instruuje Lewiew Šilpu, která neobratně pózuje před objektivem. „Pocem, já ti to ukážu! Povyhrneš si sukni, vystrčíš zadek a ruku si dáš takhle nahoru. Vidíš? – Wow! Holky, čumte na ní! Babooo! To budou frajeři čumět!“

 

*****

 

Amee, Lewiew, Silpa, Micky and Sainte - two transsexual women and three crossers, the one-bedroom apartment with four fans in South Delhi, one HP brand laptop with an internet connection and one virtual dating site called "PR".
Right early in the morning the silver computer starts and an internet browser opens up endless possibilities - a trip to the magical world of PR. Amee sits on dark wooden chair, and logs: "Oops, I have four new messages! Liw, look what writes that asshole! But he says I was so sexy, so I do not know! Should I give him my phone number? "-" Hey, I think that this guy recently wrote to me too. It's a freak, forget him!" replies Lewiew. "But this one is pretty sexy!" - "Well, look at my shots! Don’t I have a pretty good figure? Almost like a genuine woman, huh? Totally hot, right? "-" You know, yeah, you slut, the best!" calls Mickey from the corner while dropping the grape-balls in his mouth.

If you want to meet new boys and invite them to visit you, your photos at PR need to be changed regularly. And so the dresses fly through the air, wigs are scattered on the bed and a professional makeup artist Leview takes care of the others. "Girl, this red lipstick suits you!" - "Hey, pussy, you better give me my blue bra with silicones!" calls Amee. "Damn! I'm such a bitch! I stepped into my make-up!"
"Hey, babe, you look so hot! Give your hand a little bit higher - yeah, just like that, like in that advertisement for Gucci, you know? "instructs Lewiew Shilpa, a hijra that is such awkwardly posing in front of the lens. "Come here, I'll show you how to do it! Take your dress little bit higher, push your ass out and put your hand up like this. You see? - Wow! Girls, look at her! Babooo! All the dudes will stare! "

 

bottom of page